Uitslagen toernooi 2016

Hoofdtoernooi A:Troosttoernooi A:
1. Colin LigtSwift (D)1. Simone LieftinkKampenion
2. Sanne BriefjesTTV Limmen2. Casper van der MostTafeltennis Zwolle

Hoofdtoernooi B:

Troosttoernooi B:
1. Mees HullemanSwift (D)1. Gerson RoosDe Veluwe
2. Chris VerwoertSmash '702. Merijn PrinsDe Veluwe

Hoofdtoernooi C:

Troosttoernooi C:
1. Timo Baanttv Rijssen1. Rafael OudenaardenGTC
2. Joas SterkEmmeloord2. Amber van ZiltTTV Limmen

Hoofdtoernooi D:

Troosttoernooi D:
1. Seyfi KutluHaarlem1. Olle SorberHaarlem
2. Michael van AsseltDe Veluwe2. Serkan KutluHaarlem

Rond-de-Tafel A/B:

Rond-de-Tafel C/D:
1. Colin LigtSwift (D)1. Timo BaanTTV Rijssen
2. Stefan SeldersTrias2. Seyfi KutluTSTZ Haarlem

 

Uitslagen toernooi 2015

Hoofdtoernooi A:Troosttoernooi A:
1. Stephan JansmanTafeltennis Zwolle1. Jennifer GuoTafeltennis Zwolle
2. Jeen den BoerTafeltennis Zwolle2. Nick SchalenEmmen

Hoofdtoernooi B:

Troosttoernooi B:
1. Laurence BontAMVJ1. Teun SmitTafeltennis Zwolle
2. Sanne BriefjesSpaarne2. Joram BhoelaiDe Treffers '70

Hoofdtoernooi C:

Troosttoernooi C:
1. Ljev van DijkEmmen1. Benthe BrandwachtDTV '84
2. Simone LieftinkEmmeloord2. Dilano ZwaneveldEmmen

Hoofdtoernooi D:

Troosttoernooi D:
1. Vanessa LiermanTSTZ Haarlem1. Chris VerwoertSmash '70
2. David NijlandTafeltennis Zwolle

Rond-de-Tafel A/B:

Rond-de-Tafel C/D:
1. Jeen den BoerTafeltennis Zwolle1. Remco MellemaFTTC
2. Esmay MeeringaEmmen2. Robin SchroenDe Veluwe

 

Uitslagen toernooi 2014

Hoofdtoernooi A:Troosttoernooi A:
1. Jeen den BoerTafeltennis Zwolle1. Thomas PhamTafeltennis Zwolle
2. Lisette van EsSmash '702. Kevin WijnholdsEmmen

Hoofdtoernooi B:

Troosttoernooi B:
1. Mandy de BoerEmmen1. Koen PriggeTafeltennis Zwolle
2. Jim BerenschotAppelscha2. Niels MooibroekEmmen

Hoofdtoernooi C:

Troosttoernooi C:
1. Bas FeijenDTV '841. Alex HuizingaZwartsluis
2. Lars BrandsDTK '702. Bram VisscherTafeltennis Zwolle

Hoofdtoernooi D:

Troosttoernooi D:
1. Floris HamakerHBC1. Rob van BeekDe Veluwe
2. Joris CarpayHBC2. Hester de BoerStaphorst

Rond-de-Tafel A/B:

Rond-de-Tafel C/D:
1. Robert JansenEmmen1. Alex HuizingaZwartsluis
2. Frank DuijnisveldDTK '702. Mark BoschDe Veluwe

 

Uitslagen toernooi 2012

Verenigingsprijs: HBC

Hoofdtoernooi A:Troosttoernooi A:
1. Lisette van EsSmash '701. Lars Hugo de RuiterSmash '70
2. Brandy NguyenTafeltennis Zwolle2. Lars HubbelmeijerBlauw Wit

Hoofdtoernooi B:

Troosttoernooi B:
1. Nick KlaverAlmeerspin1. Anne Mei EshuisSmash '70
2. Tural IsmailovAMVJ2. Tom SelliesSmash '70

Hoofdtoernooi C:

Troosttoernooi C:
1. Jasper van WeesHBC1. Lisanne SelliesSmash '70
2. Milan TimmersHBC2. Kenneth van DijkZwartsluis

Hoofdtoernooi D:

Troosttoernooi D:
1. Frank DuijnisveldDTK'701. Teun SmitDTK'70
2. Sarah LubberhuizenHBC2. Emma KeizerAlmeerspin

 

Uitslagen toernooi 2011

Verenigingsprijs: Amsterdam'78

Hoofdtoernooi A:Troosttoernooi A:
1. Herman van Ommen Tafeltennis Zwolle1. Wouter Roos HBC
2. Guido Wessels Kampenion 2. Lars Hugo de Ruiter Vined

Hoofdtoernooi B:

Troosttoernooi B:
1. Ricki Devi Amsterdam '781. Jennifer Guo Tafeltennis Zwolle
2. Stephan Jansman Tafeltennis Zwolle2. Bram Omvlee Tafeltennis Zwolle

Hoofdtoernooi C:

Troosttoernooi C:
1. Max van Mens Amsterdam '781. Jordi Fuhler DTK
2. Nick Klaver Almeerspin2. Tom Sellies Smash'70

Hoofdtoernooi D:

Troosttoernooi D:
1. Bart Peeters 't Belke1. Mark Smit Zwartsluis
2. Reno Geukens ZTTC2. Koen Prigge Tafeltennis Zwolle

Uitslag Super-rond-de-tafel:
1. Tim Hageraats
2. Max van Mens
3. Jeen den Boer

 

Uitslagen toernooi 2010

De uitslagen van het toernooi zijn te downloaden door het onderstaande document te downloaden.

Uitslagen Diederik Steunenberg Toernooi 2010